Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayram Tatilinde Yassıcaada ve Foça Keyfine Devam

Bayram Tatilinde Yassıcaada ve Foça Keyfine Devam
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Urla Yassıcaada’da ve Foça’da deniz keyfi yapmak isteyenler için vapur seferlerine Bayram tatilinde de devam edecek.

 

İzmir’de günübirlik tatilin en renkli ve en ekonomik merkezlerinden biri olan Yassıcaada Tesisleri, Kurban Bayramı'nda da hizmete devam edecek.  21 Eylül Pazartesi ve Bayramın ilk günü olan 24 Eylül Perşembe günü hariç, 22 – 23 - 25 - 26  ve 27 Eylül tarihlerinde Karşıyaka ve Üçkuyular iskelelerinden adaya seferler yapılacak. Yassıcaada seferleri 27 Eylül’de sezonu kapatacak.
 
Büyük ilgi gören Foça vapuru da her hafta sonu olduğu gibi, Kurban Bayramı’nın hafta sonuna denk gelen 26 Eylül ve 27 Eylül tarihlerinde de seferlerine devam edecek. İZDENİZ’in Konak ve Karşıyaka iskelelerinden gerçekleştirdiği seferlerin hareket saatleri ve ücreti değişmeyecek.  
 
Yassıcaada seferleri için gemi 08.30’da Karşıyaka İskelesi’nden, 09.00’da Üçkuyular İskelesi’nden hareket ediyor. Adadan dönüş saati 17.45. Gidiş-dönüş ücreti ise 16.5 TL. Seferlerden 0-6 yaş grubu çocuklar için ücret alınmıyor.
 
Karşıyaka-Konak-Foça  seferlerinin ücretleri ise tam 10 TL, öğretmen 8 TL, öğrenci 6 TL.
 
İZDENİZ Foça sefer saatleri şöyle:
 
 

Yayın Tarihi : 20.09.2015 : 10:52

Etiketler : izmir büyükşehir belediyesi    aziz kocaoğlu    yassıcaada    fo    bayram tatili       


Yorumlar

7470
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN