Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Oğlunun Borçlarına Kefil Oldu

Oğlunun Borçlarına Kefil Oldu
Antalya’nın Muratpaşa İlçesi’nden Rusya’nın başkenti Moskova’ya giden ve Orenburg şehrinde öldürülen 36 yaşındaki Altan Güngör’ün cenazesi memleketi Mersin’in Tarsus İlçesi’nde toprağa verildi. Cenaze namazından sonra helallik alınırken babası İsmet Güngör, varsa oğlunun borçlarına kefil olduğunu imam aracılığıyla cenazeye katılanlara iletti.

 

Ziraat mühendisi Altan Güngör, 22 Ağustos’ta uçakla Rusya’nın başkenti Moskova’ya gitti. Rusya’da çeşitli firmaların danışmanlığını yapan Güngör, iddiaya göre Orenburg şehrine geçtikten sonra bir daha kendisinden haber alınamadı. Ancak yapılan araştırmada sonucu geçen hafta Güngör’ün cesedi ormanlık bir alanda bulundu.
 
Azerbaycanlı 23 yaşındaki Muradhat Celilov tarafından bıçaklanarak öldürüldüğü ileri sürülen Güngör’ün cenazesi yapılan işlemlerin ardından memleketi Tarsus’a getirildi. Babası İsmet Güngör, annesi Güleser Güngör ve ablası Emel Akgöl sinir krizleri geçirirken, akrabaları ve yakınları gözyaşı döktü.
 
BORÇLARINA KEFİL OLDU
 
Şehir Mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından baba İsmet Güngör, imama oğlunun borçlarına kefil olduğunu varsa alacaklıların kendisine gelmelerini söylemesini istedi. İmam babanın bu isteğini cenaze namazına katılanlara iletip helallik istedi. Namazı kılanlara haklarını helal etmesinin ardından Güngör’ün cenazesi gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Yayın Tarihi : 19.09.2015 : 17:52

Etiketler : Cenaze    Namazında    Helallik    Alınırken    Oğlunun    Borçlarına    Kefil    Oldu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5552
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN