Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Ak Parti’ye Tokat Atacaklar''

''Ak Parti’ye Tokat Atacaklar''
CHP Kahramanmaraş 1’inci sıra milletvekili adayı olan RTÜK eski üyesi Ali Öztunç, Türkiye’nin CHP iktidarına hazır olmasını istedi. 7 Haziran’da halkın AK Parti’ye tokat attığını söyleyen Öztunç, "Ama akıllanmadılar, uslanmadılar. Bir tokat daha istiyorlar. 1 Kasım’da bu millet, öyle bir tokat atacak ki ayağa kalkamayacaklar" dedi.

 

 
Kahramanmaraş’ta CHP İl Başkanlığı’nda milletvekili aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıya milletvekili adaylarının yanı sıra; CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ, CHP İl Başkanı Esat Şengül, Eğitim-Sen Genel Başkanı Kamuran Karaca, Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Başkanı Hasan Kütük, Avrupa Alevi Düşünce Derneği Genel Başkanı İsmet Abbasoğlu ve partililer katıldı. RTÜK eski üyesi olan CHP Kahramanmaraş 1’inci sıra milletvekili adayı Ali Öztunç, 1 Kasım’da milletin atacağı tokatla iktidarın ayağa kalkamaz hale geleceğini savundu.
 
Öztunç, Türk milletinin 7 Haziran’da AK Parti’ye güzel bir tokat attığını ancak uslanmayarak bir tokat daha istediğini savunarak, "Geçen seçimlerde arkadaşlarımız çok ciddi çalışmalar sarf ettiler. Çok da başarılı çalışma yaptılar. Bir yol kazası yaşandı ama 7 Haziran’da Adalet ve Kalkınma Partisi’ne Türk milleti güzel bir tokat atmıştı. Ama akıllanmadılar, uslanmadılar. Bir tokat daha istiyorlar. Yenilen pehlivan, güreşe doymaz misali şimdi 1 Kasım’da seçime gidiyoruz. 1 Kasım’da bu millet, öyle bir tokat atacak ki bunlara 1.80 uzanacaklar, ayağa kalkamayacaklar. 1 Kasım’da Türkiye, Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarına hazır olsun" dedi.
 
Öztunç, 7 Haziran’da milletvekili kazanamadıkları Kahramanmaraş’ta en az 2 milletvekili çıkaracakları iddiasında bulundu. 1 Kasım’da AK Parti’den kurtulmanın bayramını kutlayacaklarını ve bu tarihi bundan sonra her yıl bayram olarak kutlayacaklarını öne süren Öztunç şöyle devam etti:
 
"29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bu yıl uzatıyoruz. 29 Ekim’de Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayacağız. 1 Kasım’da da AKP’den kurtulmanın bayramını kutlayacağız. Bundan sonra da 1 Kasım, her zaman bayram günü olacak. En azından biz çağdaş insanlar için, en azından ülkesini seven ve ülkesi için gerekirse canını veren biz CHP’liler için. 1 Kasım’da Türkiye, AKP’den ve Recep Tayyip Erdoğan saltanatından tamamen kurtuluyor. Film bitiyor. Cumhurbaşkanlığı hevesi, Cumhurbaşkanı’nın başkanlık hevesi, Türkiye’yi tek başına yönetme isteği hevesi ve diktatörlük hevesi 1 Kasım’da bitiyor, sahne kapanıyor."

Yayın Tarihi : 19.09.2015 : 16:43

Etiketler : Chpli    Öztunç    Kasımda    Millet    Yine    Ak    Partiye    Tokat    Atacak    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5634
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN