Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Norveç Polisinden Müthiş Hamle

Norveç Polisinden Müthiş Hamle
Norveç'in başkenti Oslo’da göçmenlerin yoğun olarak yaşadıkları Grönland semtinde polis Somalili bir kadını vurdu. Bir çocuğu bıçaklamak üzere iken polisin ’dur’ ihtarına uymadığı için vurulduğu ileri sürülen kadının hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı bildirildi.

 

 
Olay yeri inceleme ekibi lideri Rune Björsvik, polislerin söz konusu çocuğun hayatını kurtarmak için kadına ateş etmek zorunda kaldıklarını belirterek saat 17.14’de bir kadının, bir çocuğu bıçaklamaya çalıştığı şeklinde ihbar aldık. Olay yerine giden polislerimiz dur ihtarına uymayan kadın tam bıçağı çocuğa saplayacağı sırada ateş etmek zorunda kalmışlar. 30 yaşlarında Norveç vatandaşlığı bulunan kadın hastanede tedavi alına alındı, çocuk kurtarıldı. Kadının başka çocukları bıçaklayıp bıçaklamadığını bilmek için çevrede arama ve inceleme yaptık ama bir şey bulamadık dedi.
 
Bölgede yaşayan göçmenler, polisin kadını vurmasını endişe ile izlediklerini belirterek göçmen olduğumuz için polislerin bizi ne kadar koruyacağı konusunda tereddüte düştük ve hayatımızın garanti altında olmadığını gördük dediler. Kurtarılan çocuğun kadının kendi çocuğu olmadığını belirten Rune Sjörskvik Küçük çocuğun sağlığı iyi. Biz önce çocuğun kadının kendi çocuğu olduğunu sanmıştık ama değilmiş dedi. Kadını vuran polisin özel birimler tarafından sorguya çekildiği, soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

Yayın Tarihi : 19.09.2015 : 12:29

Etiketler : Oslo    Polisi    Çocuğu    Bıçaklamak    Üzere    Olan    Kadını    Vurdu    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6485
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN