Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir'de Macaristan'ı Keşfetmek

İzmir'de Macaristan'ı Keşfetmek
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından organize edilen Kent Expo - 3. Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı'nın Partner Ülkesi “Macaristan" oldu.

 

Üçüncüsü organize edilen fuarda bu yıl ilk kez partner ülke katılımı gerçekleştiriliyor. Ana teması “Su ve Atık Yönetimi" olan Kent Expo, 8 - 11 Ekim 2015 tarihleri arasında fuarizmir'in C holünde gerçekleştirilecek. İZSU Genel Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenecek olan 3. Uluslararası Sürdürülebilir Su Yönetimi Kongresi de fuar ile eş zamanlı olarak fuarizmir'in C ve D hollerinde organize ediliyor.
 
Macaristan, gerek delegasyon düzeyinde gerekse katılımcı firmalarıyla Kent Expo Fuarı'na damga vuracak. Macaristan delegasyonuna rehberlik edecek Dışişleri ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Dr. Petra Pana, Kent Expo Fuarı'na katılacak. Budapeşte Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanal İdaresi bitkisel arıtma sistemlerini Kent Expo Fuarı'nda tanıtacak. 
 
Kent Expo ile eşzamanlı olarak organize edilecek olan ilk Türk-Macar Su Çalışma Grubu da ilk toplantısını fuarda yapacak. Toplantıda, Macaristan İç İşleri Bakanlığı ve Türkiye Orman ve Su İşleri Bakanlığının potansiyel işbirliği alanları görüşülecek. Ayrıca, Macaristan su yönetimi sektörü temsilcileri, 8 -10 Ekim tarihlerinde düzenlenen 3. Uluslararası Sürdürülebilir Su Yönetimi Kongresi'nde konuşmacı olarak yer alacak.
 

Yayın Tarihi : 19.09.2015 : 12:19

Etiketler : kent expo    izfaş    büyükşehir    c holü    fuar   


Yorumlar

3971
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN