Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Akaryakıt İstasyonunda Yangın Tatbikatı

Akaryakıt İstasyonunda Yangın Tatbikatı
Gaziantep’te, Akaryakıt Bayileri Derneği ve Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından akaryakıt istasyonunda yangın tatbikatı yapıldı.

 

 
Akaryakıt istasyonunda olası bir yangına karşı önlem almak isteyen Akaryakıt Bayileri Derneği, Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı itfaiye ekipleri ile birlikte yangın tatbikatı düzenledi. Sani Konukoğlu Bulvarı üzerinde bulunan özel bir akaryakıt bayisinde yapılan yangın tatbikatı nefes kesti. Senaryo gereği istasyondaki gaz yüklü tankerin alev aldığını itfaiyeye bildiren görevliler, bölgeyi boşaltarak güvenli alana geçti. Hayali yangın çıkartılan tankere ilk müdahalede bulunan görevlilerin koşuşturması ilgiyle izlendi. İhbar üzerine kısa sürede akaryakıt istasyonuna gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesi ise gerçeğini aratmadı.
 
Tatbikat ile her şeye hazırlıklı olmayı amaçladıkları belirten Akaryakıt Bayileri Derneği Başkan Yardımcısı Necmi Alpay, "Olası bir yangında istasyonlarımızın yangına hazırlıklı olması için bu çalışmayı yaptık. Gaziantep’teki akaryakıt istasyonları müşteri memnuniyeti ve güvenliği açısından bu tür uygulamaları yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Yayın Tarihi : 19.09.2015 : 11:27

Etiketler : Akaryakıt    İstasyonunda    Yangın    Tatbikatı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6523
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN