Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağ Müjdeyi Verdi

Karabağ Müjdeyi Verdi
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, bayramlaşma töreninde, taşeron işçilerine müjde verdi. Başkan Karabağ, "İkramiyeyse ikramiye, artışsa artış. Üstümüze ne düşüyorsa biz de gerekeni yapacağız" dedi.

 

Belediye Başkanı Hasan Karabağ, bayram tatili başlamadan önce ilk olarak Çamkıran ardından da Osmangazi hizmet binasındaki personelle bayramlaştı. Bayram öncesi çalışanların maaşlarını hesaplarına yatırdıklarını söyleyen Hasan Karabağ, bir süre önce DİSK'e üye olarak taşeron işçilerine de müjde verdi. Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Sendika ile taşeron yetkili firması görüşecek. Önümüzdeki süreci hep beraber göreceğiz. İkramiyeyse ikramiye, artışsa artış. Üstümüze ne düşüyorsa biz de gerekeni yapacağız. Bundan sonraki süreçte taşeron firmalarda çalışan arkadaşlar da umarım iyi ücretler alır. Bize versinler, biz de size verelim. Biz aracıyız. Daha iyi şartlarda yaşamanız dileğiyle" dedi. 
 
İŞÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ
 
Başkan Hasan Karabağ daha sonra ise, Doğançay Fen İşleri Şantiyesindeki işçilerle bir araya geldi. Burada da işçilere açıklamalarda bulunan Hasan Karabağ, "İnşallah bir bayrama daha sağlık içinde gireceğiz. Önümüzdeki bayramları da göreceğiz. Bu şantiyeyi biraz daha de iyileştireceğiz. Yakında buranın ihalesi olacak. Atölyeleri yapılacak. İş kazaları hiç olmasın istiyoruz. Dikkat edin. Makine kullanan her arkadaş onun en büyük sorumlusu o. Çevresindekiler de tedbir almalı. Özellikle makine araç kullanırken dikkat edin. Araba bir kenara canınız her zaman daha önemli. Bakın burada talihsiz bir kaza yaşadık. Bizi çok üzdü. Keşke olmasaydı. Hiç birinizi kaybetmek istemiyoruz. Bayramınızı kutluyorum. Çocuklarınızla sağlık içinde mutluluk içinde nice bayramlar sizlerin olsun" dedi. 
 

Yayın Tarihi : 19.09.2015 : 11:11

Etiketler : hasan karabağ    bayram    osmangazi    izmir   


Yorumlar

1732
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN