Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bakan Arzu’dan Ziyaret

Bakan Arzu’dan Ziyaret
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu, Antalyalı şehit polis memuru Serkan Çölkesen’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

 

 
Aynı zamanda Expo 2016 Antalya Ajansı’nın Yönetim Kurulu Başkanı olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu, Expo’nun yapılacağı alanda incelemelerde bulunmak üzere bu sabah Antalya’ya geldi. Bakan Arzu, A1 kategorisinde ’Çiçek ve Çocuk’ temasıyla Türkiye’nin ilk defa ev sahipliği yapacağı Expo 2016 Antalya’nın Aksu İlçesi’nde 1100 dekar alandaki hazırlık çalışmaları hakkında Antalya Valisi Muammer Türker ve EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Haşmet Suiçmez’den bilgi aldı. Alandaki idari binada Expo 2016’ya ilişkin sunum yapılan Bakan Kutbettin Arzu, alana diktiği manolya ağacına su verdi.
 
BASIN MENSUPLARI ALINMADI
 
Alandaki incelemelerinin ardından ise Bakan Kutbettin Arzu, Hakkari- Van karayoluna terör örgütü PKK tarafından döşenen mayının patlatılması sonucu 15 Eylül’de şehit olan polis memuru Serkan Çölkesen’in annesi Hacer ve babası Bayram Çölkesen’e taziye ziyaretinde bulundu. Basın mensuplarının alınmadığı şehit ailesini ziyaret yaklaşık 20 dakika sürdü. Ardından ise Bakan Arzu ve beraberindeki heyet cuma namazı için Sakarya Bulvarı’ndaki Süleymaniye Camii’ne geçti.
 
KONVOYDA KAZA
 
Bakan Arzu’nun Antalya programında, Expo 2016 Antalya’nın düzenleneceği alandan şehit ailesinin evine gidildiği sırada konvoyda bir kaza yaşandı. Gazetecilere ait bir araçla kamu personeline ait toplam üç aracın birbirine çarptığı kazada hafif maddi hasar meydana geldi. İkinci kaza ise Bakan Arzu’nun konvoyunun camiye geldiği sırada yaşandı. Sakarya Bulvarı üzerinde konvoyla birlikte trafik yoğunlaştı. Bakan Arzu camiye girdikten sonra, trafiğin yoğun olduğu caddede konvoy dışındaki iki araç kaza yaptı. Bu kazada da maddi hasar oluştu.

Yayın Tarihi : 18.09.2015 : 13:57

Etiketler : Bakan    Arzudan    Şehit    Polisin    Ailesine    Ziyaret    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2185
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN