Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Valilik Önünde Şüpheli Valiz Alarmı

Valilik Önünde Şüpheli Valiz Alarmı
Zonguldak’ta, inşaat işçisi 41 yaşındaki Erol Altunay’ın Valilik önüne bıraktığı valiz, çevrede bomba paniğine yol açtı. Polisler, bomba imha uzmanı beklenirken gelerek valizin sahibi olduğunu söyleyen Altunay’ı, son günlerde artan terör olayları nedeniyle daha dikkatli olması konusunda uyardı.

 

 
Erol Altunay, Valilik önünde Şehitler Anıtı alanındaki seyyar simitçiden simit aldıktan sonra valizini kenara bırakıp Valilik binasına gitti. Simitçi, polisi arayıp kendisinden simit alan bir kişinin valizi bırakıp gittiğini söyledi. Durumdan şüphelenen polis, valizin bulunduğu Şehitler Anıtı alanının etrafına güvenlik şeridi çekti. Simitçi ve çevredeki diğer vatandaşlar uzaklaştırıldı. Valilik önünden geçmek isteyenler karşı kaldırıma yönlendirildi.
 
Bomba imha uzmanı beklendiği sırada gelen Erol Altunay, sahibi olduğunu söylediği valizi açıp içindeki kıyafetleri gösterdi. Erdol Altunay, "Tüm emniyeti ayağa kaldırdın" diyen polislerden yanlış anlaşılma olduğunu söylerek özür diledi. Altunay, İstanbul’da bir inşaatta çalıştığını, babasının cenazesi için 3 gün önce geldiğini, yeniden dönmeye otobüs bileti parası olmadığı için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na gittiğini, bu sırada valizi simit yediği yere bıraktığını söyledi.
 
Yapılan sorgulamada herhangi bir sabıkası bulunmayan Altunay, son günlerde artan terör olayları nedeniyle daha dikkatli olması konusunda uyarılarak tutanak tutulmadan gönderildi.

Yayın Tarihi : 18.09.2015 : 11:56

Etiketler : Valilik    Önünde    Şüpheli    Valiz    Alarmı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8526
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN