Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklı'da İkinci Sünnet Şöleni

Bayraklı Belediyesi 15 gün içerisinde ikinci kez sünnet şöleni düzenledi. Havuz Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyonda 43 çocuk erkekliğe ilk adımı attı. Böylece toplamda sünnet olan çocuk sayısı 164 oldu. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ çocukları mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

 

Bayraklı Belediyesi bu ay başında Şehit Ümit Boz Spor Tesislerinde 121 çocuk sünnet şöleni düzenlemişti. Vatandaşlardan gelen talep üzerine harekete geçen ekipler önceki gün akşam Havuz Düğün Salonu’nda 43 çocuk için daha şölen düzenledi. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ da etkinliğe katıldı. Başkan Karabağ, palyaçolarla oyun oynayıp çalan şarkılara eşlik eden çocuklarla birlikte bir süre dans etti.
 
TOPLAMDA 164 ÇOCUK SÜNNET ETTİRİLDİ
 
Sünnet şöleninde konuşan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Her şey çocuklar için. Bu mutlu günde sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu ay 2. kez bir şölen ev sahipliği yapıyoruz. Toplamda 164 çocuğumuzu bu yıl sünnet ettirdik. Ne mutlu bize. İnşallah damatlıklarını da görürüz” dedi. Karabağ daha sonra çocuklarla birlikte sünnet pastası kesti, elleriyle onlara pasta yedirdi. Bahriye Karabağ da çocukların anneleriyle birlikte kına törenine katıldı. Çocukların ellerine kına yaktı. 

Yayın Tarihi : 18.09.2015 : 11:56


Yorumlar

8536
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN