Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehitler İçin 11 Koyun Kesip, Etleri Dağıttı

Şehitler İçin 11 Koyun Kesip, Etleri Dağıttı
Adıyaman Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polisler, son günlerdeki terör saldırıları ve kazalarda şehit olan meslektaşları için 11 koyun kestirdi, etlerini yoksul ailelere dağıttı.

 

 
Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polisler, aralarında topladıkları paralar ile son günlerde yaşanan terör olaylarında ve kazalarda şehit olan polis memurları için 11 koyun kestirdi. Koyunların kesimi için Özelevler Mahallesi’nde düzenlenen programa; Emniyet Müdür Vekili İbrahim Kaba, Emniyet Müdür Yardımcıları Veysel Akkoca, Cem Hasan Patat ve polisler katıldı. Kuran-ı Kerim okunmasının ardından gözleri kapatılan koyunlar, kasaplar tarafından kesildi. Kesilen koyunların kanlarını polislerin kullandığı araçların tekerlerine süren Emniyet Müdür Vekili İbrahim Kaba, "Adıyaman Emniyet müdürlüğünün gönüllülük esasına göre personelin kendi arasında topladığı paralarla alınan 11 hayvanı kaza ve belanın defi için kestik. Etleri de daha önce Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerinin tespit ettiği fakir ailelerimize dağıtılacak" dedi.

Yayın Tarihi : 18.09.2015 : 11:39

Etiketler : Adıyamanda    Polisler    Şehitler    İçin    Koyun    Kesip    Etleri    Dağıttı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9181
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN