Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


"Robocop"a Devam Filmi Geliyor

José Padilha’nın yönetmenliğini yaptığı 2014 yapımı "Robocop"un devam filmi gelebilir.

 

Paul Verhoeven’ın 1987’de çektiği ve klasikleşen filmi "Robocop", sonrasında gelen devam filmleriyle olmasa bile ilk filmiyle tüm sinemaseverleri kendine hayran bırakmıştı. Dünyanın her tarafından birçok hayran kitlesine sahip olan "Robocop", daha sonra devam filmleriyle bir türlü istenilen başarıyı elde edemedi. Sinemaseverlerin çok fazla beğeniyle karşılamadığı devam filmleri,1993 yılında "Robocop 3" ile bitmişti. Taa ki 2014 yılında "Robocop" tekrar en baştan çekilene kadar.
 
2014 yılında José Padilha’nın yönetmenliğini yaptığı "Robocop", yine hüsranla karşılanmıştı. Gişede de çok fazla başarı gösteremeyen film, "Robocop" hayranları tarafından vasat olarak değerlendirilmişti. Sony, geçtiğimiz yıl da "Robocop"’un devam filmini çekmeyi düşünse de bu fikre çok fazla açık değildi. Screenrant’ın haberine göre Sony, "Robocop"un devam filmi için hazır. Projeyi rafa kaldırmadığını söyleyen Sony, her an "Robocop"un devam filmi için yönetmen arayışlarına girişebilir.
 
Remake yapımların zaten başarıya ulaşamadığını düşünürsek artık klasikleşmiş bir filmin remake yapımının devam filmi ne kadar başarılı olabilir bekleyip göreceğiz.

Yayın Tarihi : 17.09.2015 : 08:59

Etiketler : Robocop    José Padilha    Paul Verhoeven    Sony    teknoloji    ünlü    film    Screenrant    Remake    devam filmi   


Yorumlar

9735
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN