Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çocuk Ayakkabıları İlgi Çekiyor

Shoexpo'da erkek ve kadın ayakkabı modellerinin yanı sıra, çocuk ayakkabıları da sergileniyor. Çocuklara ayakkabı alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini de fuarın ayakkabı uzmanları anlatıyor.

 

Shoexpo, çocuk ayakkabılarıyla da büyük ilgi çekiyor. Yabancı alım heyetleri, çocuk ayakkabılarını büyük bir ilgiyle geziyor. 
 
Rengarenk tasarımları ve gerek spor, gerekse de klasik modelleriyle büyük beğeni toplayan çocuk ayakkabılarında son moda tasarımlar, Shoexpo kapsamında alım heyetleriyle buluşuyor.
 
1994 yılında İzmir’de kurulan Günder ayakkabı da Günde markasıyla Shoexpo kapsamında fuarda alıcılarla buluşan firmalar arasında yerini almış durumda...
 
Çocuk ayakkabısı alırken, ilerde doğabilecek sıkıntılara ve hastalıklara karşı da önlem almak oldukça önemli. Bu konuda Ben TV izleyicileri ve haber portalı okuyucuları için bilgiler veren Ersin Günder, çocukların ayak sağlığı için mutlaka deri ayakkabıların kullanılması tavsiyesinde bulundu. Günder, "Çocuk yaşta yanlış ayakkabı seçimleri bel fıtığına kadar gidebilecek çok çeşitli hastalıklara yol açabiliyor. Çocuklarımızın sağlığı için, mutlaka hava alan, sağlıklı ayakkabıları tercih etmek şart." dedi.

Yayın Tarihi : 16.09.2015 : 18:49

Etiketler : günde bebe    ayakkabı    fuar    shoexpo    model    haber    38. izmir ayakkabı ve çanta fuarı   


Yorumlar

7065
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN