Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Seçim Yılmazlar'a Emanet

Seçim Yılmazlar'a Emanet
İzmir'de AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) koordinatörlüğüne birinci bölgede Nazmi Yılmaz, ikinci bölgede Adnan Yılmaz getirildi. Son seçimde İzmir'de oylarını yüzde 26'ya eriten AK Parti, muhafazakar Kürtler ve milliyetçilerle sıçrama yapmayı hedefledi. AK Parti MKYK Üyesi Binali Yıldırım'ın liste başı adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.

 

İzmir'de AK Parti SKM Başkanı olan Bilal Doğan, birinci bölge koordinatörlüğüne Nazmi Yılmaz'ı, ikinci bölge koordinatörlüğüne ise Adnan Yılmaz'ı getirdi. SKM yöneticileri, ilçelerin teşkilat, seçim işleri ve SKM başkanları işbirliği içinde çalışacak. Partinin Bayraklı'daki il başkanlığı binasının üst katı, bin 500 metrekarelik alan SKM çalışmaları için kiralandı. AK Parti'de İzmir milletvekili adayları cuma günü basın toplantısı ile açıklanacak. Aday tanıtım toplantısı, 21 Eylül Pazartesi günü Ankara'da yapılacak. Adaylar İzmir'e döndükten sonra SKM bütçesi oluşturulacak. Milletvekili adaylarını takip edip haber ve görüntü servisi yapacak basın birimi için ajanslardan alınan teklif değerlendiriliyor. 
 
YILDIRIM GELİRSE LİSTE DEĞİŞİR
 
İzmir'de AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Binali Yıldırım'ın liste başı adaylığına kesin gözüyle bakılıyor. Yıldırım'ın adaylığı ile listenin tamamına yakınının değişeceği öne sürülüyor. İzmir'de muhafazakar Kürt ve milliyetçi oylarla sıçrama yapmaya çabalayacak AK Parti'nin bu hedefe uygun aday profili arayışı sürüyor. AK Parti İzmir'de kadın aday sayısını da artıracak. 

Yayın Tarihi : 16.09.2015 : 17:40

Etiketler : ak parti    izmir    binali yıldırım    yılmazlar    emanet    bentv    kanalben   


Yorumlar

9901
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN