Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Altınordu’da Teknik Zirve

Altınordu’da Teknik Zirve
Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, Genel Kaptan Sedat Gündoğdu, antrenörler Ufuk Kahraman, Sezgin Takmaz ve Volkan Çırak, altyapıda görevli antrenörlerle yeni sezona yönelik bir toplantı yaptı.

 

U19, U18, U16 ve U15 takımlarının teknik ekiplerinin yer aldığı toplantıda, yaş gruplarındaki antrenman sistemleri ile teknik-taktik çalışmalar gözden geçirildi. Altınordu çatısı altındaki bütün takımlarda 2 yıldır aynı antrenman yöntemleri ve teknik-taktik sistemin uyguladığını hatırlatan Teknik Direktör Eroğlu, "Bu sistem, oyuncuların A Takım düzeyine ulaştıklarındaki adaptasyon sürecini hızlandırıyor" dedi.
 
Altyapıdan A Takım’a yükselen Çağlar Söyüncü, Fatih Aktay, Cengiz Ünder, Kerim Alıcı, Alican Özfesli, Berk Erel, Yusuf Yalçın Arslan ve Yusuf Acer’in bu uygulamanın bir ürünü olduğuna dikkat çeken Eroğlu, "Oyuna girdikleri ilk andan itibaren yıllardır üzerinde çalıştıkları ve ezbere bildikleri bir sisteme dahil oldular. Bu da, genç futbolcuları kazanmamızdaki zaman handikabını ortadan kaldırdı. Antrenörler arasındaki iletişim ve karşılıklı bilgi alışverişi daha verimli olmamızı sağlıyor. Altyapıdaki gençlerin maçlarını ve antrenmanlarını izliyoruz, A Takım’a oyuncu davet etmeyi sürdüreceğiz" diye konuştu.
 

Yayın Tarihi : 16.09.2015 : 11:57

Etiketler : Altınorduda    Teknik    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9730
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN