Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Delican’dan ''Sarı'' Ziyaret

Delican’dan ''Sarı'' Ziyaret
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican Bornova’da taksici esnafını ziyaret etti

 

Genel Seçim hazırlıklarına hızla devam eden AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican sabahın erken saatlerinde taksici esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi. Kentin sorunlarını ve İzmir’in nabzını taksicilerden dinleyen Delican, AK Parti İzmir İl Teşkilatı olarak İzmir’in sorunlarını her zaman ilk ağızdan dinlemeye devam edeceklerini belirtti.
 
Seçim sürecinde Genel Merkeze iletilmek üzere sivil toplum kuruluşları ve esnafla daha sık bir araya geleceklerini vurgulayan Başkan Delican, ilk ziyaretlerini vatandaşla sürekli iletişim halinde olan taksici esnafına gerçekleştirdiklerini belirterek, “Taksici esnafının sorunları ve kentimizdeki genel sorunlar, yapılabilecekler ile ilgili istişarede bulunduk. Taksici esnafımız vatandaşımızın en çok güvendiği esnaf kitlesidir. Vatandaş çocuğunu, hastasını gece gündüz taksici kardeşlerimize emanet ediyor. Bizlerde onları dinlemekten büyük mutluluk duyduk. Kendilerinin istek ve taleplerini Ankara’ya ileterek çözümü konusunda takipçi olacağız. Diğer esnaf grupları ve sivil toplum kuruluşları ile de sürekli bir araya geleceğiz” ifadelerini kullandı.
 
Hizmet sokakta yapılır
 
Delican, bundan böyle AK Parti İzmir İl Başkanı olarak 1 Kasım Genel Seçim sürecinde sokakta daha çok olacağını belirterek, “Siyasetin sokakta olan bölümünde daha çok olacağım. İl başkanlığını sokakta yapacağım. Her gün bir kahvede oturup bölgede yaşayan vatandaşlarımızın sorunları dinleyeceğim. İstek, talep ve sorunları yerinde öğrenip, yerinde çözümü için çabalayacağım. Hizmet sokakta yapılır. Vatandaşla birebir olursanız sorunları yakından takip eder ve çözüme ulaştırabilirsiniz” diye konuştu. 
 

Yayın Tarihi : 16.09.2015 : 11:22


Yorumlar

4260
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN