Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Saçınız Kişiliğinizi Anlatıyor

Saçınız Kişiliğinizi Anlatıyor
Saçınızı hangi yandan ayırdığınız basit bir kişisel tercihin ötesine geçerek kişiliğiniz hakkında ipuçları veriyor. İşte saç ayırma şekilleri ve anlattığı karakter özellikleri…

 

 
Ortadan Dağınık Ayrık
İşinize ve ailenize kendinizi adamış olmanıza rağmen durum ve ortamlara göre değişebilme, uyum sağlama yeteneğiniz var. Sizin cana yakınlığınız ve sıcaklığınız nedeniyle, insanlar arkadaşınız olmayı istiyor. Paralel olarak arabanızı iyi park edemeseniz bile çok iyi grup karaokesi yapıyorsunuz.
 
 
Tam Ortadan Düz
Netsiniz ve dengeli bir kişiliğiniz var. Arkadaşlarınız ve aileniz için omuzlarında ağlanacak kişiler arasında bir numarada yer alıyorsunuz. Yetenekli, saygılı ve dürüstsünüz. Bazı insanların neden sinirli veya katı olduğuna anlam veremiyorsunuz. Çorap dolabınıza bakın, renklerine ve boylarına göre ayrılmış olarak, düzenli bir şekilde durduklarını fark edin.
 
 
Soldan Sağa Doğru
Sabahtan akşama kadar işiniz ve ailenizle ilgili görevlere odaklanmışsınız. Kendinize eğlence için zaman ayırmıyorsunuz. Ancak çok da başarılısınız. Hayvanlara ve çocuklara karşı inanılmaz şefkatlisiniz. Yalan söyleyen, kendince sebep yaratan ve dramalarla olay yaratanlara tahammülünüz yok.
 
 
Sağdan Sola Tarafa 
Kendinizi diğer insanlara göre duygusal olarak hassas ve empatisi yüksek biri olarak görüyorsunuz. Çevrenizdekilerle ilgilenmek hoşunuza gidiyor. Bu sıklıkla size problem yaratabiliyor. Çünkü her problemi çözemeyeceğinizi bilmeniz gerekiyor. İyi yemek yapıyorsunuz. Arada sırada dışarıdan yemek söyleyen biriyseniz, her öğünü başka bir yerden ve farklı tarzda yiyebilirsiniz.
 
 
Hiç Ayırmadan Arkaya Doğru
Kafanızın içinde geleceğinizle ilgili net direktifler var. Yalnız bunları çevrenizle paylaşmayı fazla sevmiyorsunuz. Dedikodu veya drama yapmak size göre değil. Sevdiklerinizi dengeleyen bir karakteriniz var. Doğal olana değer veriyorsunuz. Sıklıkla içinizde işinizden ayrılıp bir adaya yerleşme hissi var.
 
 
Kahküller
Eğlenmeyi ve gülmeyi seviyorsunuz. Hatta bir çok kişi gülüşünüze iltifat ediyor. Yapılacaklar listeniz varsa, o zaman mutluluğunuza engel oluyorsunuz. Listenizdeki son e-maili okuyana kadar kendinizi rahat hissetmediğinizden mutluluğunuz da tam olamıyor.
 
 
Kaynak: elmaelma.com

Yayın Tarihi : 16.09.2015 : 09:15

Etiketler : Saç    saç ayırma    stil    kişilik    kişisel tercih    kişiliğiniz    ipuçları    karakter özellikleri    kahküller    arkaya doğru    ortadan    dağınık    düz    soldan sağa    sağdan sola    kadınlar    güzellik    bakım   


Yorumlar

9298
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN