Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çanakkale’de Teröre Tepki Yürüyüşü

Çanakkale’de Teröre Tepki Yürüyüşü
Çanakkale’de bir araya gelen çeşitli sivil toplum kuruluşu ile dernek üyesi 200 kişilik grup, ’Milli Birlik Yürüyüşü’yle terörü lanetledi.

 

 
Muharip Gaziler Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Emekli Polisler Derneği, Türkiye Emekli Subaylar Derneği, Eğitim İş, Türk Hava Kurumu ve Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği üyeleri son günlerde yaşanan terör saldırılarını protesto etmek amacıyla saat 18.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda bir araya geldi. Topluluk, Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı.
 
Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından açıklama yapan Atatürkçü Düşünce Derneği Çanakkale Şube Başkanı Nemci Akyalçın, PKK’yı lanetledi. Akyalçın, 100 yıl önce Çanakkale’de emperyalizme karşı verilen mücadelenin 100 yıl sonra yine birlik ve beraberlik içinde verileceğini belirtti. Konuşmanın ardından Bursa Nutku’nun meydandakilerle hep bir ağızdan okundu. Etkinlik grubun ellerinde Türk bayraklarıyla kordon boyundan Belediye Sosyal tesislerine kadar yürümesiyle sona erdi.

Yayın Tarihi : 15.09.2015 : 19:54

Etiketler : Çanakkalede    Teröre    Tepki    Birlik    Yürüyüşü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4230
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN