Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ünlü Modacı Hakan Akkaya’dan Sürpriz Ziyaret

Ünlü Modacı Hakan Akkaya’dan Sürpriz Ziyaret
Ünlü modacı Hakan Akkaya, 14 – 17 Eylül 2015 tarihlerinde düzenlenen Shoexpo – 38. İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı’nı ziyaret etti. 1999 yılından bu yana moda tasarımı yapan Akkaya, fuarizmir’de düzenlenen Shoexpo Fuarı stantlarını gezdi, ayakkabı ve çanta tasarımlarını inceledi.

 

Çalışmalarında özel ayakkabı tasarımlarına da yer veren ünlü modacı, Shoexpo Fuarı’nı gezdi. Ayakkabı ve çanta tasarımlarının en yeni modellerinin sergilendiği fuarda; tasarımları inceleyen ünlü modacı, fuarizmir’den övgüyle bahsetti. Shoexpo Fuarı’nı çok beğendiğini söyledi.
 
Shoexpo Fuarı’nın yanı sıra IF Wedding Fashion İzmir Fuarı hakkında da bilgiler verilen modacı Hakan Akkaya, Mart ayındaki Ayakkabı Fuarı ile Şubat ayında düzenlenecek Gelinlik Fuarı’na davet edildi.
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından  düzenlenen Shoexpo – 38. Ayakkabı ve Çanta Fuarı’na 127 firma katılıyor. Ayakkabı modasına yön verecek fuarda, 2016 yılının bay-bayan-çocuk ayakkabı, çanta, bavul, cüzdan ve kemer tasarımları sergileniyor. Sadece profesyonel ziyaretçiye açık olan Shoexpo Fuarı, 10.00 – 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.
 
Hakan Akkaya Hakkında
 
19 yaşında İstasyon Sanat Merkezi, Moda Tasarımı Bölümünde Moda Eğitimi alan Hakan Akkaya, ilk kez 21 yaşında iken erkek, kadın koleksiyonlarını hazırladı. 2005 yılında Nişantaşı’nda açtığı home ofis ve “Hang by Hakan Akkaya” adında bir markası olan Hakan Akkaya, işadamları, iş kadınları, ünlü oyuncular hatta Dubai şeyhlerinin vazgeçemediği bir modacı oldu.
 

Yayın Tarihi : 15.09.2015 : 14:07


Yorumlar

5052
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN