Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kırmızı Ruja Yakışan 5 Göz Makyajı

Kırmızı Ruja Yakışan 5 Göz Makyajı
Eğer kırmızı ruj sürmek istiyorsan, ama göz makyajını nasıl yapman gerektiğini bilmiyorsan, aşağıdaki göz makyajı önerilerimize göz atabilirsin! İster doğal, ister çarpıcı... Kırmızı rujunu tamamlamak için pek çok farklı göz makyajı stilini tercih edebilirsin.

 

 
1-Doğal ve günlük görünüm
Makyaj konusunda natürellikten yanaysan, günlük makyajında da kırmızı rujunu kullanarak, doğal bir görünüm oluşturabilirsin. Kırmızı rujun işe giderken sürmek için biraz abartılı olduğunu düşünüyorsan, yanılıyorsun! Çünkü kırmızı ruj , en çetin toplantılarda sana güç vermek için yanında! Sadece doğru şekilde uyguladığından ve doğru göz makyajı ile tamamladığından emin olmalısın. Kirpiklerine maskara uygulayıp, üst göz kapağına nude tonda bir far sür. Ardından da en sevdiğin kırmızı ruju dudaklarına uygula. İşte bu kadar!
 
 
2-Işıltılı göz makyajı
Gözlerinin daha belirgin görünmesini ve ışıl ışıl olmasını istiyorsan, nude tonda, ışıltılı bir göz farını göz kapaklarına uygulayıp, maskarayla kirpiklerini vurgulayabilirsin. Son olarak da kırmızı rujunu sürüp, makyajını tamamlayabilirsin.
 
 
3-Çarpıcı
Eğer gözlerinin ve dudaklarının aynı anda dikkat çekmesini istiyorsan, bu görünüm tam sana göre!Dumanlı göz makyajı ve kırmızı ruj çok uyumlu bir ikili olabilir, tabii fazla abartılı bir göz makyajı olmadığı sürece! Bunun için siyah yerine koyu kahve veya koyu gri tonda göz farını uygulayıp, benzer tonda göz kalemini üst göz kapağına sürdükten sonra parmak uçlarınla dağıt. Kirpiklerini maskara ile tarayıp hacim ver. Sonuç: Dramatik ve çarpıcı; ama asla abartılı değil!
 
 
4-Klasik
Klasik tarzda bir kırmızı ruj görünümü istiyorsan, gözlerini natürel tonlarda gölgelendirip ince ve kuyruklu bir eyeliner sürmen yeterli. Sonrasında da bolca maskara uygulayarak, klasik kırmızı ruj makyajını tamamlayabilirsin.
 
 
5-Kedi gözler
Zamansız ve ikonik kedi gözü eyelinerla kırmızı dudakların birleşimi bizim de favorilerimiz arasında! Bu görünüm için çok fazla çaba sarf etmene de gerek yok. Sadece kuyruklu, kalın bir eyeliner uygulayıp, maskara sür. Ardından da kırmızı rujunu kusursuzca uygula ve çekici görünümünün tadını çıkar!
 
Kaynak: makyaj.com
 

Yayın Tarihi : 15.09.2015 : 10:12


Yorumlar

4820
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN