Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir BBP'de Görev Değişimi

İzmir BBP'de Görev Değişimi
Büyük Birlik Partisi (BBP) İzmir İl Başkanlığı'nda düzenlenen törende İsmail Gider, il başkanlığı görevini Erdem Öksüz'e devretti.

 

 
Karabağlar'daki yeni adresine taşınan BBP İl Başkanlığı'nda yapılan törende, eski başkan İsmail Gider ve Alperen Ocakları Ege Bölge Başkanlığı'ndan İl Başkanlığı'na getirilen Erdem Öksüz ile partililer katıldı. Görevi devreden İsmail Gider, "BBP olmak zor, Büyük Birlik Partili kalmak çok daha zor. Bu partide paylaşılacak gelirler yok. Bizler sefaya değil, cefaya talip insanlarız. Biz liderimizi bu davaya şehit verdik. Gerek ocak olsun gerekse de parti olsun davamıza bağlıyız. Makamlar, mevkiler geçici. Şu makamı bizden çok daha fazla hizmet edebilecek bir kardeşimize, Erdem Başkan'a devrediyoruz" dedi.
 
BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz de "Son günlerde artan terör olaylarından millet olarak acımız büyük. Rahmetli liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun dediği gibi terörle mücadele olur, terörle müzakere olmaz. Bu acı günlere gelmemizin sebebi terörle müzakere etmeye çalışanlardır. Sivrisinekler öldürülerek bataklıklar kurutulmaz. Keşke haklı çıkmasaydık, ama yine haklı çıktık. Terör örgütüyle görüşmeler sürdürenler bu işin sorumlularındandır" dedi.
 
Son zamanlarda HDP binalarına yapılan saldırılarla hiç bir ilgilerinin olmadığını söyleyen Öksüz "22 yıldır yol haritası belli olan Alperenler, kendi başlatmadıkları hiç bir eylemin içerisinde olmamıştır, olmayacaktır. Eğer biz bir eylem başlatırsak; sorun neredeyse orada başlar bitene kadar da sürdürürüz" dedi.
 

Yayın Tarihi : 14.09.2015 : 18:31

Etiketler : izmir    BBP    karabağlar    görev değişimi    bentv    kanalben   


Yorumlar

6932
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN