Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Ağabeyimle İlgili Yazılanlar İftiradır''

''Ağabeyimle İlgili Yazılanlar İftiradır''
Osmaniye’de gelinine sarkıntılık yaptığı ve bu nedenle de eşi Mercan ile oğlu Ali Toprak tarafından tutulan kiralık tarafından öldürüldüğü iddia edilen oto tamircisi 48 yaşındaki Şıh Mehmet Toprak’ın kardeşi Kemal Toprak, "Ağabeyimle ilgili yazılanlar tamamen asılsız ve iftiradır. Herşeyin mahkemede ortaya çıkacağına inanıyoruz" dedi.

 

Kemal Toprak, ağabeyinin neden öldürüldüğünü bilmediğini, halen defnedilmediğini de belirterek şunları söyledi:
 
"Ağabeyimle ilgili bazı gazetelerde yazılanlar tamamen asılsız ve iftiradır. ’Gelinini taciz etti’ sözü ise tamamen asılsız olup bu konuda yasal haklarımızı arayacağız. Biz 35 yıldır Osmaniye sanayisinde esnaflık yapıyoruz. Bir iftira olayı yaşıyoruz, ağabeyimi tuzağa düşürdüler. Ne amaçla öldürüldüğünü hala anlayabilmiş değiliz. Cenaze hala Adana Adli Tıp Kurumu’nda bulunmaktadır. Ağabeyimin cenazesini almaya ve toprağa vermenin uğraşını verirken, ailemize atılan bir iftira bizleri derinden üzmüştür. Şu anda olayla ilgili 4 kişi cezaevinde bulunuyor, cinayetle ilgili polis gerekli çalışmaları yürütüyor. Bizi en çok üzen ise ailemize yapılan iftira olmuştur."
 
KİRALIK KATİLE ÖLDÜRTÜLMÜŞTÜ
 
Polis, kayıp başvurusu yapılan Şıh Mehmet Toprak’ın 2 Haziran’da ölmeden önce bindiği otomobilinde Haydar Kale ile Mehmet Güven adlı kişilerin parmak izini tespit edip gözaltına aldı. Suçlarını itiraf eden sanıkların gösterdikleri yerde de Şıh Mehmet Toprak’ın cesedi bulundu. Güven ve Kale’nin ifadeleri üzerine ölenin oğlu Ali ve annesi Mercan Toprak dahil 4 sanık tutuklanmıştı.

Yayın Tarihi : 14.09.2015 : 17:37

Etiketler : Eşi    Tarafından    Öldürtülen    Kişinin    Kardeşi    Ağabeyimle    İlgili    Yazılanlar    İftiradır    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1704
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN