Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


2 Çocuğuyla Çatıya Çıktı

2 Çocuğuyla Çatıya Çıktı
Denizli’nin Tavas İlçesi’nde eşiyle ayrı yaşadığı için bunalıma girdiği öne sürülen 36 yaşındaki A.A., biri 2.5 diğeri 5 yaşındaki iki kızıyla birlikte çıktığı 3 katlı binanın çatısından atlamaya kalkıştı. İtfaiyenin branda açmak istemesi üzerine çocuklarından birini kollarından tutup sarkıtan A.A., yaklaşık 2 saat sonra eşi D.A.’nın olay yerine gelmesiyle ikna olup, aşağı indi.

 

 
Tavas İlçesi’nde dün saat 16.00 sıralarında adliye karşısındaki 3 katlı binanın çatısında 2 çocuk ve bir adam görenler polise haber verdi. Olay yerine polis, itfaiye ve ambulans geldi. Binanın çatısında bir süre kızlarıyla bekleyen ve ikna edilmeye çalışılan A.A. olay yerine gelen itfaiye ekibinin branda açtığını görünce çılgına döndü. Küçük kızını kollarından sarkıtan A.A.’nın brandanın açılması halinde atacağını söylemesi üzerine itfaiye ekipleri geri adım atmak zorunda kaldı.
 
Bu sırada ilçede bulunan CHP Denizli milletvekilleri Kazım Aslan ile Gülizar Biçer Karaca da olay yerine gelerek psikologla birlikte A.A.’yı ikna etmeye çalıştı. Bütün uyarılara rağmen ikna olmayan A.A’yı, 2 saat sonra ayrıldığı eşi D.A. olay yerine gelerek ikna etti. A.A’nın bir süredir bunalımda olduğu iddia edildi. Olayın ardından polis merkezine götürülen A.A., ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Yayın Tarihi : 14.09.2015 : 14:26

Etiketler : Çocuğuyla    Çatıya    Çıktı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7427
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN