Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Harebe Evden Huzurevine Gitmek İstiyor

Harebe Evden Huzurevine Gitmek İstiyor
Zonguldak’ta, eşinin kendisini terk etmesi ve çocuklarının da evlenmesinden sonra harabe halindeki evde tek başına kalan 67 yaşındaki Rahmi Bayrak, huzurevine gitmek istediğini söyledi.

 

Birlik Mahallesi Tünelüstü Sokak’ta yatak, televizyon ve soba dışında eşya bulunmayan 2 katlı evin bir odasında yalnız yaşayan Rahmi Bayrak, 6 yaşında yüksekten düşmesi sonucu kısmi felç geçirdiğini ve sol kolunu kullanamadığını anlattı. Eşinin 20 yıl önce kendisini terk ettiğini, 5 çocuğunun da daha sonraki yıllarda evlenerek kendi yuvalarını kurduğunu belirten Rahmi Bayrak, komşularının yardımıyla hayatını sürdürdüğünü  söyledi. Camları kırık harabe evde yaşamak istemediğini ve huzurevine gitmek istediğini belirten Rahmi Bayrak, şöyle konuştu:
 
"Düştük bir kere bu hayata. Gidecek yer olmayınca böyle oldu. Bir tek engelli maaşım var. Onunla da çocuğumun birine kredi çektim. Ev alacağını söyledi. Maaşın yarısı oraya kesiliyor. Yine de pişman olmadım. Yine de ’evlat’ diyorum. Komşular bakıyor. Burada kışı nasıl geçireceğim bilmiyorum. Huzurevine gitmek istiyorum. Çok üzülüyorum bu halde olmaktan."
 

Yayın Tarihi : 14.09.2015 : 12:51

Etiketler : Harebe    Evden    Huzurevine    Gitmek    İstiyor    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5893
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN