Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kılıçdaroğlu, Millilerle Fotoğraf Çektirdi

Kılıçdaroğlu, Millilerle Fotoğraf Çektirdi
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye’de Seçmen Hareketliliği ve Partilerin Oy Esnekliği" toplantısına katıldı. Kızılcahamam’da düzenlenen toplantıda CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na, CHP Genel Başkan Yardımcıları Selin Sayek Böke ve Sencer Ayata eşlik etti.

 

 
Kılıçdaroğlu, toplantının yapıldığı otelde kampa giren Genç Milli Takım sporcularıyla da görüştü. 19 Eylül 2015’de İngiltere’de Dünya Dağ Koşusu Şampiyonasında yarışacak Genç Erkek ve Genç Bayan Milli Takımı sporcuları CHP liderinden Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümlerinden mezun olan milli sporcuların atamalarının önündeki engellerin kaldırılmasını; sorunun TBMM’nin gündemine getirilmesini istedi. Kılıçdaroğlu, sporcuların talepleriyle yakından ilgileneceklerini belirterek şampiyonada başarılar diledi. CHP Genel Başkan Yardımcıları Selin Sayek Böke ve Sencer Ayata’nın da yer aldığı sohbet sonrasında CHP Lideri millilerle fotoğraf çektirdi.

Yayın Tarihi : 13.09.2015 : 20:24

Etiketler : Kılıçdaroğlu    türkiyede    Seçmen    Hareketliliği    Partilerin    Oy    Esnekliği    Toplantısına    Katıldı    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5108
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN