Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


"Erdoğan İnadına Başkanlık İstiyor"

CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, 7 Haziran seçimlerinin ülkede birçok şeyi değiştirdiğini, ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonuçları kabul etmediğini ve inadına başkanlık sistemini istediğini söyledi.

 

 
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Adıyaman’a gelen Fikri Sağlar, CHP il binasında partililerle görüştü. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sağlar, son zamanlarda Türkiye’de güne şehit haberleriyle uyanıldığını ve ülkenin kan gölüne döndüğünü söyledi. 7 Haziran seçimlerinin Türkiye’de birçok şeyi değiştirdiğini ancak milli iradenin aldığı kararın Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından kabul edilmediğini öne süren Sağlar şöyle konuştu:
 
"7 Haziran’ın ardından Erdoğan, inadına başkanlık istiyor ve bu uğurda her şeyi yapabileceğini ortaya koydu. Recep Tayip Erdoğan hala Dağlıca katliamında 2 gün içerisinde 30 şehit verildiği bir anda bile ’400 milletvekili verseydiniz, böyle olmazdı’ sözlerini edebilecek derecede insanlarımızın hayatına kasteden, toplumun değerlerine, düşüncelerine, saygı duymayan bir anlayışı sergiledi. Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin başının belasıdır. Bunu açıkça söylemek gerekiyor. 45 günde 71 şehit verilmiştir, yüzlerce genç ölmüştür, yaralanmıştır ve Türkiye yeni bir bulanım dalgasıyla kaplanmıştır. Sadece ve sadece Recep Tayip Erdoğan’ın vazgeçilmez başkanlık hırsı, kaprisi, talebi içindir. Şimdi ben soruyorum, Recep Tayip Erdoğan başkan olsa ne yapacak? Hepimizin gelirini yılda 30 bin dolarlara mı çıkaracak?"

Yayın Tarihi : 13.09.2015 : 15:10

Etiketler : Chpli    Sağlar    Erdoğan    İnadına    Başkanlık    İstiyor    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3956
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN