Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


’11 Eylül’e Benzetti

’11 Eylül’e Benzetti
Adana’daki İncirlik Üssü’ndeki ABD’nin 39’uncu Taktik Grup Komutanı Albay John Walker, son dönemde terör örgütü PKK’nın düzenlediği hain saldırıları, ABD’de yaşanan 11 Eylül saldırılarına benzetti.

 

 
İncirlik’te yaptığı haftalık toplantısında konuşan Albay John Walker, burada görevli ABD’li askerlere, geçtiğimiz günlerde terör örgütü PKK’nın Dağlıca ve Iğdır’da düzenlediği hain saldırılarda asker ve polislerin şehit düştüğünü anlatarak, Türk halkının çektiği acı ve yası anlamaları gerektiğini söyledi.
 
Komutan Walker konuşmasında son dönemde yaşanan terör saldırılarını ABD’de binlerce kişinin öldüğü 11 Eylül saldırılarına benzetti. 11 Eylül’ün ABD’yi güçlendirdiğini belirten Walker, bu saldırılar sonucu bir çok ABD’linin orduya katıldığını söyledi. Walker ayrıca sosyal paylaşım siteleri üzerinden kişisel ve ABD ordusuna ait bilgileri yayınlayan askerleri uyardı ve bunun tehlikelerinden bahsetti.

Yayın Tarihi : 13.09.2015 : 13:58

Etiketler : Abdli    Komutan    Terör    Saldırılarını    Eylüle    Benzetti    Dış    Haberler-Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7428
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN