Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Elimden Dua Etmekten Başka Bir Şey Gelmiyor''

''Elimden Dua Etmekten Başka Bir Şey Gelmiyor''
Irak’ın başkenti Bağdat’ta kaçırılan 18 işçi arasında yer alan Zonguldaklı Tahir Cömert’in annesi Nazikar Cömert, yayınlanan videoda oğlunu gördüğünü belirterek, "Elimden ağlamak ve dua etmekten başka bir şey gelmiyor" dedi.

 

Alaplı İlçesi’nde oturan Nazikar Cömert, Irak’ın Başkenti Bağdat’ta bir grup tarafından kaçırılan oğlu ve diğer işçilerin, kar maskeli ve otomatik silahlı grup üyelerinin önünde çekilen videosunu torununun cep telefonundan izlediğini söyledi. Oğlunu, ismini ve memleketini söylerken videoda gördüğünü ve çok üzüldüğünü anlatan Nazikar Cömert, şöyle konuştu: "Oğlum kaçırıldığı gecenin akşamında ailesiyle telefonda konuşmuş.  Görüntüyü görünce çok üzüldüm. ’Nasıl oldu’ bu diye haykırdım, ağladım, yüreğim kaynadı. Elimden ağlamak ve dua etmekten başka bir şey gelmiyor. Başbakanımız, Cumhurbaşkanımız var. Onlara güveniyoruz inşallah. Her anne ve baba çocuğunun kurtulmasını ister. Önümüzde bayram var. Bayrama gelmesini isterim."

Yayın Tarihi : 12.09.2015 : 19:38

Etiketler : Kaçırılan    İşçinin    Annesi    Elimden    Dua    Etmekten    Başka    Bir    Şey    Gelmiyor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3396
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN