Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


330 Kaçak İle 14 Organizatör Zanlısı Yakalandı

330 Kaçak İle 14 Organizatör Zanlısı Yakalandı
Çanakkale’nin Ayvacık İlçesi’nde, jandarma tarafından düzenlenen iki ayrı operasyonda, çeşitli ülkelerden gelen 330 kaçak ile 14 organizatör zanlısı yakalandı.

 

Ayvacık’ta bugün Yeşil Liman, Kocaköy ile Acıdere Mevkii’nde eş zamanlı operasyon düzenleyen jandarma; kaçak yollarla Yunanistan’ın Midilli Adası’na geçiş yapmak için hazırlık yapan Afganistan, Suriye ve Myanmar vatandaşı 150 kaçağı yakaladı. Operasyonda, organizatör olduğu öne sürülen 5 kişi gözaltına alındı. Arazide yapılan aramada; 2 bot, 2 bot motoru, çok sayıda can yeleği, ruhsatsız 2 tüfek ve çok sayıda fişek ele geçirildi.
 
İkinci operasyonunda 4 otobüs içinde Suriye, Pakistan, Afganistan ve Irak vatandaşı toplam 180 kaçak ile organizatör oldukları öne sürülen 9 kişi yakalandı. Toplam 330 kaçak ile organizatör oldukları iddia edilen 14 kişi, İlçe Jandarma Komutanlığı’na getirildi. Organizatör oldukları belirtilen şüphelilerin ifadelerinin tamamlanması ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi. Yakalanan kaçakların, Ayvacık Geri Gönderme Merkezi’ne gönderileceği kaydedildi.

Yayın Tarihi : 12.09.2015 : 17:28

Etiketler : Ayvacıkta    Kaçak    İle    Organizatör    Zanlısı    Yakalandı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3632
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN