Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yaralanan Uzman Çavuş’a Ziyaret

Yaralanan Uzman Çavuş’a Ziyaret
SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Şırnak’ta PKK’lı teröristlerin saldırısında yaralanan ve GATA’daki tedavisinden sonra taburcu edilerek Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ndeki evine geçen Uzman Çavuş Sercan Sezer’i ziyaret etti.

 

SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Şırnak’ta PKK’lı teröristlerin saldırısında yaralanan Uzman Çavuş Sercan Sezer’i ziyaret etti. Kamalak evine gittiği aileye ve elini öpen Uzman Çavuş Sercan Sezer’e ’geçmiş olsun’ dileğinde bulundu. Ülkenin çok kritik bir süreçten geçtiğini belirten Kamalak, "Biz bu sıkıntılı günlerin geleceğini sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanlığı döneminde bizzat söylemiştik. Elimizde istihbaratımız yoktu, ama bir takım kavramlar vardır. Basiret, feraset, hidayet ve vizyon. Onları bir arada değerlendirdiğimizde söylemeye dilimiz varmıyordu ama ’Bu gidişin sonu hayra alamet değildir. Neticede çözüm süreci ya bizi bölünmeye götürecek ya da daha büyük çatışmalara sebep olacak’ diye endişeler taşıyorduk. Bunu sayın Cumhurbaşkanımızla Başbakanlığı döneminde paylaşmıştık. Keşke biz yanılmış olsaydık" dedi.
 
Cizre’de devam eden sokağa çıkma yasağını da değerlendiren Kamalak, "Ülkenin bugünkü durumu oradaki kardeşlerimizin Cuma namazına gitmesine müsaade etmiyorsa sıkıntılı bir durum. Niye bu duruma düştük? Asıl sorgulanması gereken durum budur" diye konuştu.
 
Mustafa Kamalak, ’1 Kasım’da yapılacak seçimde BBP ile ittifak sürecek mi?’ sorusunu ise şöyle yanıtladı: "Şu an için hiçbir ittifak yok. Görüşmeler, teklifler bunlar var ama ortada ciddi bir ittifak yok. Yarınların ne getireceğini ancak Cenabı Allah bilir. Biz şunu diyoruz; Başkasının himmetine bağlıysa zaferden ümidi kes. Bugünlerin yarını vardır. Büyük davalar büyük çabayı gerektirir. Siyaset uzun soluklu bir maratondur. Nefesi yeten hedefe uzlaşabilir."

Yayın Tarihi : 11.09.2015 : 21:52

Etiketler : Kamalaktan    Terör    Saldırısında    Yaralanan    Uzman    Çavuşa    Ziyaret    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9118
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN