Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hastanenin Çatısına Çıktı

Hastanenin Çatısına Çıktı
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doktorların kendisiyle ilgilenmediğini öne süren bir seyyar simitçi, Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları Hastanesi’nin çatısına çıkarak intihar etmek istedi. Polisin uzun süren çabalar sonucu ikna ettiği simitçi, yaklaşık 1 saat sonra çatıdan indirildi.

 

Olay saat 18.00 sıralarında Darülaceze Caddesi üzerinde bulunan Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları Hastanesi’nin çatısında meydana geldi. İddiaya göre, seyyar simitçilik yapan İbrahim A. adlı kişi, epilepsi hastalığı nedeniyle tedavi olmak için Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ne gitti. Ancak İbrahim A., hastanede doktorların kendisiyle ilgilenmediğini öne sürerek, aynı cadde üzerinde bulunan Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları Hastanesi’nin çatı katına çıktı. Kendisini aşağıya atacağını söyleyen İbrahim A.’yı gören hastane çalışanları olayı polis ve itfaiye ekiplerine bildirdi.
 
Kısa süre sonra olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri, İbrahim A.’nın atlama ihtimaline karşı binanın altında önlem aldı. Polisler ve hastane çalışanları da İbrahim A.’yı ikna etmeye çalıştı. İbrahim A., "Hastaneye geldim. Ne filmime baktılar ne de kafamın filmini çektiler. Ben simit satıyorum. Beş kardeşime bakıyorum. Bana bakması lazım. Ben epilepsi, sara hastasıyım" dedi.
 
Binan altındaki çok sayıda kişinin yaşananları cep telefonlarıyla kaydetmesi dikkat çekerken, yaklaşık 1 saat sonra İbrahim A. ikna edildi ve çatıdan aşağı indirildi.
 
Simit tezgahı ile birlikte polis otosuna bindirilen İbrahim A., ifadesi alınmak üzere Çağlayan Polis Merkezi’ne götürüldü.

Yayın Tarihi : 10.09.2015 : 21:56

Etiketler : Doktorlar    Bana    Bakmadı    Dedi    Hastanenin    Çatısına    Çıktı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5724
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN