Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Motosikletli Grup Terörü Lanetledi

Motosikletli Grup Terörü Lanetledi
Samsun Motosiklet Grubu tarafından gerçekleştirilen ’Teröre lanet, şehitlere saygı’ kortejine yaklaşık 300 kişi 150 motosiklet ve 10 otomobille katıldı.

 

Samsun Motosiklet Grubu tarafından akşam saatlerinde ’Teröre lanet, şehitlere saygı’ korteji düzenlendi. İlkadım İlçesi Cumhuriyet Meydanı’nda başlayan korteje merkez ilçe ve diğer İlçelerden yaklaşık 300 kişi 150 motosiklet ve 10 otomobille katıldı. Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan vatandaşlar motosikletlerini Türk Bayraklarıyla donattı. Kadın motosiklet tutkunlarınında katıldığı kortej Cumhuriyet Meydanı’nda başlayıp şehir merkezine kornalarını çalarak ilerledi. İlkadım İlçesi sahil yolundaki Tütün İskelesi’ne giden grup burada şehitler için Yasin-i Şerif okuttu. Kortej daha sonra Atakum İlçesi’ne geçti. Burada da bir süre tur atan motosikletli ve otomobilli grup daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı. Samsun Motosiklet Grubu Başkanı Cenap Şahap Tunç, "Bizler artık şehit gelmesini istemiyoruz" dedi.
 
Öte yandan bugün yine Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği tarafından da yürüyüş düzenlendi. Şehit yakını ve vatandaşların desteklediği ’Töröre lanet’ yürüyüşüne ellerinde bayraklı yaklaşık 500 kişi katıldı.

Yayın Tarihi : 10.09.2015 : 21:13

Etiketler : Motosikletli    Grup    Terörü    Lanetledi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3314
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN