Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehitler İçin Mevlit Ve Gıyabi Cenaze Namazı

Şehitler İçin Mevlit Ve Gıyabi Cenaze Namazı
Sivas’ın Suşehri İlçesi’nde AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından şehitler için mevlit okutularak gıyabi cenaze namazı kılındı. Namaza Şuşehri Ülkü Ocakları Başkanı Turan Arslan ve beraberindekiler de katıldı.

 

 
AK Parti Şuşehri Gençlik Kolları Başkanlığı, son zamanlarda yaşanan terör olaylarında  şehit olan asker ve polisler için  in ilçe merkezindeki Balhatun Camisi’nde mevlit okuttu. Daha sonra şehitler için burada gıyabi cenaze namazı kılındı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı namaza Suşehri Ülkü Ocakları Başkanı Turan Arslan ve beraberindekiler de katıldı.
 
Namazın ardından basın açıklaması yapan AK Parti Suşehri Gençlik Kolları Başkanı Turgay Şimşek şunları söyledi:
 
"Hakkari’de 16 askerimizin ve Iğdır’da 14 polisimizin teröristlerce şehit düşürülmesi bizleri büyük bir üzüntü ve keder içerisine düşürmüştür. Fakat her birimiz biliyoruz ki şehitlik mertebesi peygamber efendimize komşuluk şerefine nail olmak demektir. Bu yüzden şehit olan ağabeylerimiz ve kardeşlerimiz gibi bu topraklarda yaşayan milyonlarca vatan evladı bu kutlu makama taliptir. Allah Müslümanlıkla yoğrulan bu topraklarda hainlik hesabı yapanlara fırsat vermesin. Terörü kullanan, onu himaye eden ve destek verenler hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaklardır. Türkiye’nin toprak bütünlüğü birlik ve beraberliğini bozmak adına yapılan hain saldırıları yapanlar bilmelidirler ki, asla amaçlarına ulaşamayacaklar."

Yayın Tarihi : 10.09.2015 : 15:25

Etiketler : Suşehri    Ak    Partiden    Şehitler    İçin    Mevlit    Gıyabi    Cenaze    Namazı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7502
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN