Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başkanlardan Çok Özel Açıklamalar

İzmir'in iki köklü çınarı Karşıyaka ve Göztepe'yi bir araya getiren Folkart sponsorluğu sonrası Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Karşıyaka Başkanı Ali Erten ve Göztepe Başkanı Mehmet Sepil BEN TV'ye açıklamalarda bulundular.

 

Tarihi imzalar sonrası Folkart Towers Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Karşıyaka Kulübü Başkanı Ali Erten ve Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil BEN TV'nin sorularını yanıtladı. 
 
İlk olarak Mesut Sancak Bentv kameralarının karşısına geçti. Sancak İzmir için yapılacak her türlü sosyal sorumluluk projesinin arkasında olduklarını ilerleyen dönemlerde yine desteklerinin süreceğini belirtti.
 
Sancak'ın ardından Karşıyaka Kulübü Başkanı Ali Erten Ben tv'nin sorularını yanıtladı. Erten Erdal Acar ile yapılacak olan sponsorluk anlaşmasının resmileşmesini beklediklerini söyledi. 
 
Göztepe Başkanı Mehmet Sepil ise basketbol ve voleybol'a girmeyeceklerini, Arkas ve Pınar Karşıyaka'nın bu dallarda İzmir'i başarı ile temsil ettiğini başkanlığa geleli 1 yıl olduğunu herşeyin çabuk beklendiğini vurguladı. 
 

Yayın Tarihi : 10.09.2015 : 15:22

Etiketler : göztepe    karşıyaka    mesut sancak    bentv    kanalben   


Yorumlar

9170
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN