Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gül'den Açıklamalar

Gül'den Açıklamalar
11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Ak Parti milletvekili Salih Kapusuz’un annesi Hatice Kapusuz’un cenaze törenine katıldı. Gül, "Bugünlerde hep böyle, üzücü olaylarda bir araya geliyoruz" dedi.

 

 
Kayseri’nin Develi İlçesi’nde yaşayan ve 932 yaşında vefat eden Hatice Kapusuz’un cenaze töreni için ilçeye gelen Abdullah Gül, önce Kapusuz Ailesi’nin evine giderek Salih Kapusuz ve yakınlarına başsağlığı diledi. Taziye evinin kapısında açıklamalarda bulunan Gül, "Bugünlerde hep böyle, üzücü olaylarda bir araya geliyoruz" dedi. Gül, daha sonra cenaze namazının kılınacağı Develi’deki Meydan Camii’ne geçti.
 
Kayseri Müftüsü Şahin Güven’in kıldırdığı cenaze namazına, Gül ile birlikte Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Faruk Çelik, Başbakanlık Başdanışmanı Mustafa Elitaş, AK Parti milletvekilleri Mehmet Özhaseki, Yaşar Karayel ve Kemal Tekden, eski milletvekilleri, belediye başkanları da katıldı.
 
Salih Kapusuz’un annesi Hatice Kapusuz toprağa verilirken, Abdullah Gül başta olmak üzere cenaze için gelenler de ilçeden ayrıldı.

Yayın Tarihi : 10.09.2015 : 14:57

Etiketler : Gül    Bugünlerde    Hep    Böyle    Üzücü    Olaylarda    Bir    Araya    Geliyoruz    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2138
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN