Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Üst Üste İkinci Kez Şampiyon

Üst Üste İkinci Kez Şampiyon
Red Bull King Of The Rock Dünya Sokak Basketbolu Turnuvası’nda üst üste ikinci kez şampiyon olan İzmirli Kıvanç Dinler, altyapı antrenörü olarak görev yaptığı Gediz Üniversitesi’ni de gururu oldu. Aynı zamanda Celal Bayar Üniversitesi Antrenörlük Bölümü’nde öğretim görevlisi olan, daha önce Basketbol Ligi’nde forma giyen Dinler, geçen yıl Tayvan, bu yıl da ağustos ayında İstanbul’da yapılan teke tek turnuvada tüm rakiplerini geride bıraktı.

 

Hedefini üst üste 3 şampiyonlukla yine bir ilki başarmak olarak belirlediğini söyleyen Kıvanç Dinler, "Gelecek sezon turnuvanın finallerine yine ev sahipliği yapacağız. Kendime güveniyorum, yeniden şampiyon olacağıma inanıyorum. Bu organizasyona katılmaktaki amacım, basketbolun ülkemizde daha çok sevilmesini sağlamak ve Türkiye’nin de yetenekli sporcuları olduğunu göstermek. Profesyonel basketbol yaşamımın ardından antrenörlüğe de bu nedenle geçmiştim. Deneyimlerimi ve bilgimi Gediz Üniversitesi altyapısındaki oyuncularımızla paylaşıyorum" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 10.09.2015 : 14:44

Etiketler : Kıvanç    Dinler    Dünya    Sokak    Basketbolu    Turnuvasında    Üst    Üste    İkinci    Kez    Şampiyon    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1831
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN