Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Prenses Alexandra Ayrıldı

Prenses Alexandra Ayrıldı
Danimarka Prensi Joachim’den ayrıldıktan sonra Foto muhabiri Martin Jörgensen ile evlenen Honkonglu prenses Alexandra ikinci eşinden de ayrıldı.

 

Salı günü avukatı aracılığı ile eşinden ayrıldığını duyuran 51 yaşındaki Prenses Alexandra, bir günlük sessizliğin ardından kendisinden 14 yaş küçük olan 37 yaşındaki Martin Jörgensen’den ayrılış nedenini “aramızda ortak değerler kalmadı” cümlesiyle açıkladı. Alexandra, bundan böyle 2005 yılında ayrıldığı eski eşi Prens Joachim’den olan oğulları 16 yaşındaki Prens Nikolai ve 13 yaşındaki Prens Felix’e zaman ayıracağını söyledi. Alexandra, Ritzau haber ajansı aracılığı ile yaptığı açıklamada “güçlü bir anne olarak her zaman yaptığım gibi bundan böyle de çocuklarımla ilgilenecek ve onların bu olaylardan mümkün olduğu kadar az etkilenmeleri için gayret göstereceğim. Temel değerlerde ortak yanımız kalmadığı için ayrılmaya ben karar verdim ama karar vermek kolay olmadı” dedi.
 
Martin Jörgensen ise birlikte yaşadıkları Svenemöllevej caddesindeki villalarından Österbro semtinde bir eve taşındığını belirterek, ayrılma konusunda fazla açıklama yapmadı. Çiftin anlaşarak mal paylaşımında bulunacağı bildirildi. Çiftin ayrılmasına ise en çok Kraliçe Margrethe’nin eşi Prens Henrik’in üzüldüğü bildirildi. Alexandra Kraliçe Margrethe’in küçük oğlu Prens Joachim ile 1995 yılında evlenmiş, 2004 yılında ise ayrılarak 2007 yılında Martin Jörgensen ile evlenmişti. Alexandra Prens Joachim’den ayrıldığı için Prenses yerine Kontes unvanını almıştı.

Yayın Tarihi : 10.09.2015 : 14:23

Etiketler : Prenses    Alexandra    İkinci    Eşinden    De    Ayrıldı    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8851
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN