Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Trabzonspor’dan Çağrı

Trabzonspor’dan Çağrı
Trabzonspor, son günlerde artan terör olayları nedeniyle Süper Lig kulüplerini hafta sonunda oynanacak karşılaşmalarda tüm kulüplerin logolarının bulunduğu ay yıldızlı tişörtlerle sahaya çıkmaya çağırdı.

 

 
Bordo mavili kulüpten, ’’Teröre karşı hep birlikteyiz’’ başlığıyla yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:
 
"Son günlerde artan hain terör saldırıları bizleri derinden üzmektedir. Bizlere düşen bu hain saldırılar karşısında birlik ve beraberlik içerisinde olmaktır. Bu kapsamda tüm Spor Toto Süper Lig kulüplerimize resmi yazıyla başvurarak Pazartesi günü oynayacağımız Kayserispor karşılaşmasına "Teröre Karşı Hep Birlikteyiz" yazılı ve tüm kulüplerimizin logolarından oluşan Ay Yıldızlı tişörtlerle çıkmayı planlamaktayız. Bu dayanışma organizasyonunda olmak isteyen kulüplerimizin resmi logomuzu kullanmalarında herhangi bir sakınca yoktur."
 
Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, kulüp olarak terör olaylarına karşı bir çok tepki verdiklerini vurgulayarak şunları söyledi:
 
"Süper Lig’deki tüm kulüplere teröre karşı birlikte hareket edilmesi yönünde bir yazı gönderdik. Tüm takımların logolarının bulunduğu ay yıldızlı kırmızı tişörtlerle Kayserispor maçı öncesi sahaya çıkmak istiyoruz. Bunun için de tüm kulüplere logolarının kullanılmasına onay vermeleri için yazı yazdık. Eğer kulüplerden onay gelirse Trabzonspor olarak sahaya o tişörtlerle çıkacağız. Diğer kulüpler de aynı yönde tavır sergilerse logomuzu kullanabilirler. Teröre karşı devletimizin, milletimizin yanında olduğumuzu göstermek istiyoruz."
 

Yayın Tarihi : 10.09.2015 : 13:52

Etiketler : Trabzonspordan    Teröre    Karşı    Süper    Lig    Kulüplerine    Dayanışma    Çağrısı    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5587
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN