Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sahaya Bu Tişörtle Çıkacaklar

Sahaya Bu Tişörtle Çıkacaklar
Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'den ortak karar! Sahaya bu tişörtle çıkacaklar...

 

Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe son günlerde yaşanan olayların ardından maçlara 'Teröre karşı birlikteyiz' yazan bir tişörtle çıkma kararı aldı.
 
Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, teröre karşı birlik mesajı veriyor.3 büyükler maçlara 'Teröre karşı birlikteyiz'' baskılı tişörtle çıkacak.3 kulübümüzün bu kararı taraftarlarından büyük destek gördü.
 
 
Her üç kulübün resmi internet sitesinde, “Ülkemizin Aydınlık Geleceği İçin Teröre Karşı Birlikteyiz”başlığıyla yer alan açıklamada, gün birlikte olma ve dayanışma günü olduğu vurgulayarak,“Milletimizin aydınlık geleceği için, sporun birleştirici gücünü gösterme günü. Şehit haberleriyle yüreği burkulan milletimize karşı sorumluluğumuzu sergileme günü. Beşiktaşlısı, Fenerbahçelisi, Galatasaraylısı... Tek yürek ve tek ses olarak, Türkiye’nin geleceği için bu haftaki maçlarımızda sahaya aynı tişörtle çıkıyoruz” ifadelerine yer verildi.

Yayın Tarihi : 10.09.2015 : 10:03

Etiketler : haber    haberler    galatasaray    beşiktaş    fenerbahçe    ortak karar    şehit    terör    Sahaya Bu Tişörtle Çıkacaklar    kanalben    ben tv       


Yorumlar

1845
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN