Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Türkiye Şampiyonu Buca’dan Çıktı

Türkiye Şampiyonu Buca’dan Çıktı
Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün yetenekli tenisçileri katıldıkları Türkiye Şampiyonası’ndan şampiyonlukla döndü. Bursa’da yapılan Türkiye 12 Yaş Tenis Şampiyonası’nda rakiplerine kök söktüren sporculardan tek erkeklerde Orhan Umur Türkiye Şampiyonu olurken, Bartu Çitak ise ikinci oldu. Kız çiftlerde ise Semra Aksu ve Doğa Akyürek ikilisi ikinci olma başarısı gösterdi.

 

Katıldığı ulusal ve bölgesel turnuvalarda elde ettiği başarılar ile adından söz ettiren Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün yetenekli tenisçileri, katıldıkları Türkiye Şampiyonası’ndan da Şampiyonlukla döndü. 
 
Bursa’da yapılan Şampiyona’ya 5 sporcu ile katılan Buca Belediyesi Gençlik Spor Kulübü, Şampiyona’dan bir şampiyon, ikide ikinci çıkardı. Yılın son ve en önemli turnuvası olma özelliğini taşıyan Şampiyona’da başarılı performansı ile rakiplerine adeta kök söktüren Orhan Umur tek erkeklerde Türkiye Şampiyonu olurken, Bartu Çitak ise ikinci oldu. Kız çiftlerde ise Semra Aksu ve Doğa Akyürek ikilisi de final mücadelesini ikincilik ile taçlandırdı. Buca’nın yetenekli tenisçileri elde ettikleri başarılar ile ilçenin gururu oldu. 
 

Yayın Tarihi : 10.09.2015 : 09:53

Etiketler : haber    haberler    buca    şampiyon    türkiye şampiyonu    buca belediyesi    ben tv    kanalben       


Yorumlar

2544
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN