Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Akhisarlı Pazarcılardan Terör Protestosu

Akhisarlı Pazarcılardan Terör Protestosu
Hakkari ve Iğdır’daki terör saldırıları Manisa’nın Akhisar ilçesinde, pazarcılar tarafından protesto edildi. Eyleme, Akhisar Ziraat Odası da destek verdi.

 

Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Odası, Çarşamba Pazarı’nda Türk bayrakları asıp, terörü lanetledi. Şehitler için saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı’nı hep bir ağızdan okuyan pazarcılara, alışveriş için pazara gelenler ile Akhisar Ziraat Odası üyeleri de destek verdi. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Kıbrıs Gazisi pazarcı Muhittin Yörük, gözyaşlarını tutamayıp, göğsüne bastırdığı Türk bayrağını göstererek, "Bu al bayrak için canım feda. Onun için neler feda etmeyiz. Dünya batıncaya kadar dalgalanması için her Türk canını vermeye hazırdır" dedi.
 
Bunun üzerine Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral, pazarcı Yörük’e "Bu bayrak artık senin. Bu al bayrak atalarımızın kanı ile kıpkırmızı. Onun için hepimiz canımızı vermeye hazırız" diye konuştu. Ortak basın açıklamasının okunmasının ardından, birlik beraberlik mesajı veren kalabalık dağılıp, işlerinin başına döndü.

Yayın Tarihi : 09.09.2015 : 20:11

Etiketler : Akhisarlı    Pazarcılardan    Terör    Protestosu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3069
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN