Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İntihar Eden Polatlılı Er Toprağa Verildi

Hakkari Şemdinli’de Beyyurdu 34’üncü Hudut Tugay Komutanlığı’nda vatani görevini yaparken arkadaşının tüfeğiyle intihar eden piyade er 20 yaşındaki Şahin Şimşek’in cenazesi Ankara’nın Polatlı İlçesi’nde toprağa verildi.

 

4 aylık asker olan Şahin Şimşek’in ailesinin yaşadığı Polatlı’daki evinden dün akşam Türkçe ve Kürtçe feryatlar yükselirken, anne Meryem Şimşek’in güçlükle ayakta durmaya çalıştığı görüldü. Ankara’nın Haymana İlçesi’nin Evliyafakı Köyü’nden olan er Şahin Şimşek için Polatlı’nın Şentepe Mahallesi’ndeki Ulucami’de cenaze töreni düzenlendi.
 
Cenazeye CHP Ankara milletvekilleri Bülent Kuşoğlu, Levent Gök ve Aylin Nazlıaka, ilçe Kaymakamı Mahmut Nedim Tuncer, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Polatlı Topçu ve Füze Okulu’ndan bir grup subay, astsubay ile ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı. Cenaze namazını İlçe Müftüsü Mehmet Muslu kıldırdı. Namazın ardından Şahin Şimşek toprağa verildi.
 
Bu arada sosyal medyada yer alan er Şahin Şikşek’in Dağlıca’da görev yaptığı ve şehit olduğu haberlerini yalanlayan askeri yetkililer, Şimşek’in Şemdinli’de askerliğini yaptığı ve intihar ettiğini açıkladı.

Yayın Tarihi : 09.09.2015 : 17:57

Etiketler : İntihar    Eden    Polatlılı    Er    Toprağa    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1794
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN