Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şoförlerden Teröre Lanet Konvoyu

Şoförlerden Teröre Lanet Konvoyu
Edirne’de Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’na bağlı, aralarında yolcu minibüslerinin de bulunduğu 250 araç konvoy halinde şehit turu atarak terör saldırılarını protesto etti.

 

 
Edirne Şoför ve Otomobilciler Esnaf Odası, artan terör olaylarını protesto etmek için bir araya geldi. Atatürk Bulvarı Olin kavşağında toplanan yaklaşık 250 sürücü, araçlarına Türk bayrakları asarak konvoy halinde şehir turu attı. Yolcu minibüslerinin önlerine ’terörü lanetliyoruz7 yazılı pankartlar asıldı.
 
Şehir turunun ardından konuşan Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç, şoförler olarak terör saldırılarını kınadıklarını vurgulayarak şunları söyledi:
 
"Son dönemde artan hain terör saldırıları nedeniyle teröre karşı tepkimizi koyarak, gerçekleştirdiğimiz bu konvoyla, şoför esnafı olarak bizler de üzüntümüzü dile getirdik. Bizlere tarifsiz acılar yaşatan hain saldırıları şiddet ve nefretle kınıyoruz. Vatanı uğruna canını ortaya koyan, hain saldırılar sonucu şehit düşen polis ve askerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve milletimize sabır diliyoruz. Tüm yurdumuzu derin bir üzüntüye boğan şehitlerimiz için buradayız. Terörü lanetliyoruz."

Yayın Tarihi : 09.09.2015 : 16:21

Etiketler : Edirnede    Şoförlerden    Teröre    Lanet    Konvoyu    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6785
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN