Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bakan Eroğlu ve Çam Arasında Gergin Anlar

Bakan Eroğlu ve Çam Arasında Gergin Anlar
İzmir'in işgalden kurtuluşunun 93'üncü yıldönümü kutlamaları, Cumhuriyet Meydanı'ndaki, Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasıyla başladı.Atatürk Anıtı'na çelenk konulması öncesinde Orman ve Şu İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile CHP İzmir milletvekili Musa Çam, arasında kısa tartışma yaşandı.

 

CHP'Lİ MİLLETVEKİLİNDEN TEPKİ 
 
Atatürk Anıtı'na çelenk konulması öncesinde Orman ve Şu İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile CHP İzmir milletvekili Musa Çam, arasında kısa tartışma yaşandı. Dün akşam İzmir'de yerel bir televizyon kanalındaki konuşmasında Bakan Veysel Eroğlu'nun, koalisyon görüşmelerinde CHP'nin tavrını eleştirmesine Musa Çam tepki gösterdi. Çam, Bakan Eroğlu'na o süreci aynı kanalda karşılıklı tartışmaya davet etti. 
 
AÇILIM KALKTI
 
Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasının ardından protokol üyeleri Konak Meydanı'ndaki tören için alandan ayrıldıkları sırada Muhsin Gökkaya isimli vatandaş, Orman ve Şu İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun yanına yaklaşıp “Açılımı kaldırın" diye bağırdı. 
 
Bunun üzerine bakan Eroğlu ise, “Kalktı, kalktı. Merak etme" yanıtını verdi. Bakan Veysel Eroğlu, yanındaki diğer protokol üyeleriyle alandan ayrıldı. 

Yayın Tarihi : 09.09.2015 : 13:00


Yorumlar

1821
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN