Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


15 Milyonluk Talihli Ortaya Çıkmadı

15 Milyonluk Talihli Ortaya Çıkmadı
SÜPER Loto’nun 3 Eylül tarihinde yapılan çekilişinde, 15 milyon 523 bin TL ikramiye kazanan talihli henüz ortaya çıkmadı. Milli Piyango İdaresi bu zamana kadar kendilerini hiç kimsenin aramadığını söyledi. Yetkililer, talihlinin çekiliş tarihinden en fazla bir yıl içerisinde ikramiyesini alması gerektiğini aksi halde bu hakkını kaybedeceğini hatırlattı.

 

Milli Piyango idaresi tarafından haftalık olarak düzenlenen Süper Loto’da, 7 haftadır devretme sonucu 15 milyon 523 bin 355 TL’ye ulaşan büyük ikramiye, 3 Eylül tarihinde yapılan çekilişte, Bursa’nın Merkez Nilüfer ilçesi Beşevler Mahallesi’nde Gönül ve Metin Özden kardeşlerin işlettiğ bayiye yatırılan kupona çıktı. 4 TL karşılığında makineye oynatılan 4 kolondan birine isabet eden büyük ikramiyenin sahibi henüz ortaya çıkmadı. Bu tür ikramiyelerde şanslı kişilerin genellikle ortaya çıkmadığını söyleyen Milli Piyango İdaresi yetkilileri, "Biz pazartesi günü bir başvuru bekliyorduk. Bu zamana kadar hiç kimse bizleri aramadı. Bekliyoruz" dedi. Aynı yetkililer ikramiyenin çekiliş yapıldıktan sonra geçen bir yıl içersinde alınmaması halinde bu hakkın kaybedileceğini sözlerine ekledi.
 
Kazandığı ikramiyenin günlük faiz geliri yaklaşık 3 bin 500 TL olan talihlinin kim olduğunu en fazla merak edenlerden biri de kuponun yatırıldığı bayinin sahibi Metin Özden oldu. Özden, bu zamana kadar kendilerini de kimsenin aramadığını açıkladı.
 

Yayın Tarihi : 09.09.2015 : 12:12

Etiketler : Süper    Lotonun    Milyonluk    Talihlisi    Ortaya    Çıkmadı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3825
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN