Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dudak Dudağa İntikam

Dudak Dudağa İntikam
Ümit Kantarcılar’la boşanmanın eşiğinden dönen ve geçen ay Çeşme’de eşiyle kol kola pozlar veren Gamze Topuz, önceki gün Beşiktaş’ta oyuncu Fırat Topkorur’la dudak dudağa görüntülendi.

 

2014 yılında evlenen ve bu evlilikten Naz adında bir kızları olan Gamze Topuz ile Ümit Kantarcılar, geçtiğimiz nisan ayında boşanma kararı almıştı. 
 
Ayrılığa Kantarcılar’ın eşini BKM Mutfak Akademisi aşçısı Nafihan Gizem Aykan’la aldatmasının yol açtığı öne sürülmüştü.
 
 
Çift, bir ay önce Çeşme’de bir araya geldi, kol kola pozlar vererek bebekleri için evliliklerini sürdürme kararı aldıklarını açıkladı. Fakat bu mutluluk da uzun sürmedi...
 
 
Dudak Dudağa
Gamze Topuz, önceki gün Beşiktaş’ta “Son Çıkış” dizisinde rol alan Fırat Topkorur’la görüntülendi. Cake House adlı kafede buluşan ikili, çevredekilere aldırış etmeden dakikalarca öpüştü. 
 
 
Topuz, sevgi gösterisinde bulunduğu Topkorur’a elleriyle pasta da yedirdi.
 
 
Topkorur da Topuz’a saçlarını okşayarak karşılık verdi. Tanınmamak için şapka takan âşıklar, buna rağmen görüntülenmekten kurtulamadı. 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 09.09.2015 : 09:36

Etiketler : Ümit Kantarcılar    Beşiktaş    oyuncu    Fırat Topkorur    evli    boşanma    sevgilisi    dudak dudağa    aldatma    gamze topuz    Son Çıkış       


Yorumlar

9293
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN