Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Uşak’ta, Şehide ’Saygı Yürüyüşü’

Uşak’ta, Şehide ’Saygı Yürüyüşü’
Uşak Ülkü Ocakları üyeleri, Hakkari Dağlıca Bölgesi’nde ve Iğdır’da yaşanan terör olaylarında şehit olan asker ve polisler için ’Şehide saygı yürüyüşü’ düzenleyerek teröre tepki gösterdi.

 

Uşak Belediyesi önünde, Türk Bayrakları ve dövizlerle Uşak Ülkü Ocakları öncülüğünde toplanan sivil toplum kuruluşu üyeleri ve vatandaşlardan oluşan yaklaşık bin 500 kişi, Hakkari Dağlıca Bölgesi’nde ve Iğdır’da yaşanan terör olaylarında şehit olan asker ve polisler için ’Saygı yürüyüşü’ düzenledi. Terör örgütü PKK aleyhinde slogan atan grup İsmetpaşa Caddesi’nden Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önüne yürüdü. Şehitler için saygı duruşunda bulunan grup İstiklal Marşı’nı okudu.
 
Burada grup adına açıklama yapan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Uşak İl Başkanı Ümit Arslan, "İktidar mensuplarını, beslemelerini ve yandaşlarını açık bir şekilde uyarıyoruz. Terör eylemlerini gerçekleştirenler kadar, sizin de suçlu olduğunuzu biliyoruz. Bu size son uyarımızdır. Kirli siyasetinizden derhal vazgeçin. Kara propagandayı, suçu başkasına yüklemeyi bir kenara bırakın. Gün oldu solcu, gün oldu liberal, gün oldu siyasal İslamcı oldunuz, ancak bu millete ihanetiniz hiç bitmedi" dedi.
 
Grup basın açıklamasının ardından olaysız bir şekilde dağıldı.

Yayın Tarihi : 09.09.2015 : 08:16

Etiketler : Uşakta    Şehide    saygı    Yürüyüşü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7748
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN