Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Salihli’de Hdp Binası Taşlandı

Salihli’de Hdp Binası Taşlandı
Manisa’nın Salihli İlçesi’nde, Şehit Piyade Uzman Onbaşı Özgür Yatakdere’nin cenaze töreninin ardından teröre tepki yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşte bir araya gelen yüzlerce kişi, HDP İlçe Binası’nı taşladı.

 

Hakkari’nin Dağlıca Bölgesi’nde şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Özgür Yatakdere’nin cenaze töreninin ardından teröre tepki yürüyüşü düzenlendi. Terör örgütü aleyhinde sloganlar atarak yürüyen grup, Akgül İşhanı’nda bulunan HDP İlçe Teşkilatı’na taş atmaya başladı. Kalabalığın artması üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Tüm uyarılara rağmen dağılmayan gruba TOMA aracı ile müdahale edildi. Olayların devam etmesi üzerine MHP’li Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı ve MHP’li yöneticiler, kalabalığı sakinleştirmeye çalıştı.
 
Kalabalığa dağılmaları yönünde uyarılarda bulunan Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, "Ülkücü, yasalara, kanunlara uygun bir şekilde tepkisini verecek, Salihli Halkı da sizlere böyle güvenecek. Lütfen dağılın" dedi. Daha sonra öfkeli kalabalık PKK aleyhine slogan atarak Ülkü Ocakları İlçe Binası önünde toplandı.

Yayın Tarihi : 09.09.2015 : 02:36

Etiketler : Salihlide    Hdp    Binası    Taşlandı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8271
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN