Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir'de Üç İlçede HDP Teşkilatına Saldırı

İzmir'de Üç İlçede HDP Teşkilatına Saldırı
İzmir'in Menderes, Tire ve Torbalı ilçelerinde, son günlerde artan terör olaylarını protesto etmek üzere bir araya gelen grupta bulunanlardan bazıları HDP ilçe teşkilatının ofisine taşlı saldırı yaptı. Olaylarda maddi hasar oluşurken ölen ya da yaralanan olmadı.

 

Terör örgütü PKK tarafından düzenlenen saldırılara tepki göstermek, saldırılarda şehit olan asker ve polisleri anmak üzere İzmir'in birçok noktasında yürüyüş düzenlendi. Menderes, Tire ve Torbalı İlçeleri'ndeki yürüyüşlere katılanlardan bazıları HDP İlçe teşkilatlarının bulunduğu ofislere taş attı. Öfkeli kalabalık polis tarafından uzaklaştırılırken maddi hasarın oluştuğu olaylarda ölen ya da yaralanan olmadı. HDP'li yetkililer kent genelindeki tüm parti ofislerinin boşaltıldığını belirtti.
 
BORNOVA İLÇE TEŞKİLATININ CAMLARI KIRILDI 
 
İzmir'de kimliği belirsiz kişiler HDP Bornova İlçe Teşkatı binasına girerek tabelasını sökmeye çalıştı camlarını kırdı. Olayda maddi hasar oluşurken ölen yada yaralanan olmadı. Polis ekipleri kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlatırken bina önünde güvenlik önlemi alındı.
 
 

Yayın Tarihi : 09.09.2015 : 02:04

Etiketler : Üç    İlçede    Hdp    Teşkilatına    Saldırı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8454
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN