Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sağanak Altında Teröre Tepki Yürüyüşü

Sağanak Altında Teröre Tepki Yürüyüşü
Burdur’da terör olaylarına tepki yürüyüşü sağanak yağış altında yapıldı. Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı yürüyüşte, Türk bayrakları taşınırken, terör örgütü PKK aleyhinde sloganlar atıldı.

 

Burdur’da Ülkü Ocakları’nın çağrısı üzerine teröre tepki yürüyüşü düzenlendi. Grup, Cumhuriyet Meydanı’nda toplanmaya başladığı sırada sağanak yağış etkisini gösterdi. MHP Burdur Milletvekili Alparslan Ahmet Dursun ve MHP İl Başkanı İbrahim Sakızcı’nın da aralarında bulunduğu yaklaşık 2 bin kişilik grup Türk bayrakları ve Atatürk posteri açarak Şehir Mezarlığı’ndaki şehitliğe kadar yürüdü. Sağanak, yürüyüş sırasında da devam etti. Yürüyüş boyunca ’Ne mutlu Türk’üm diyene’, ’Askere uzanan eller kırılsın’, ’Polise uzanan eller kırılsın’, ’Kahrolsun PKK’, ’Türkiye Türk’ündür Türk’ün kalacak’ sloganları attı. Çevredekiler de yürüyüşe alkışlar ve Türk bayraklarıyla destek verdi.
 
Şehitlikte konuşan Ülkü Ocakları İl Başkanı Hakan Demirci, Cumhuriyet Meydanı’nda yapmak istedikleri basın açıklamasını yağmur nedeniyle yapamadıklarını belirtirken, "Mezarlıkta da siyasi konuşma yapmak istemiyoruz. Katıldığınız için teşekkür ederiz" dedi.
 
Grup burada saygı duruşunda bulundu ve İstiklal Marşı’nı okudu. Şehitler için dua edilmesinin ardından grup dağıldı.

Yayın Tarihi : 08.09.2015 : 23:00

Etiketler : Sağanak    Teröre Tepki Yürüyüşü    Burdur   


Yorumlar

9681
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN